AKP'nin etkinliğinde izdiham

2 izlenme 13 Temmuz 2022
Reklamlar
AKP Van İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Çaldıran’da AK Gençlik Kayak Festivali düzenlendi. Festivale AKP Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, Abdulahat Arvas, AKP İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Festivalde AKP Van Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalağan, Genel Merkez Bölge Koordinatörü Taha Kara ve Gençlik Kolları MKYK Üyesi Yunus Emre Müküs birer konuşma yaptı. Vatandaşların kızak ve kayaklarla eğlendiği festivalde folklor ekibi gösteri sundu. Festivalde ayrıca meşale gösterisi ve çeşitli yarışmalar düzenlendi.

JANDARMA HAVAYA ATEŞ AÇTI

Kayak merkezinde yoğunluk oluşturan vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Festival alanında ikram olarak dağıtılan ekmek arası sucuk ve köftelerden almak isteyen vatandaşlar arasında izdiham yaşandı. Festival güvenliğini sağlayan jandarma, gençleri havaya ateş açarak dağıttı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'İmamoğlu ile yayına çıkın' sözlerine bakın Binali Yıldırım nasıl cevap veriyor İHA muhabirine tokat atan Muharrem Sarıkaya, Habertürk'teki görevinden istifa etti! Bilim insanlarından Omicron uyarısı: ‘Şaşırtıcı’ yeni belirtisi ortaya çıktı Andımıza karşı çıkışın ardındaki gizli plan