Fatih Portakal , Erdoğan'a ilk defa bu kadar sert konuştu

1869 izlenme28 Kasım 2018
Reklamlar
Fatih Portakal , Erdoğan'a ilk defa bu kadar sert konuştu

Fatih Portakal 2 Şubat 1967, Nazilli, Türk gazeteci ve sunucu. 

İlköğrenimini Nazilli'de; liseyi İzmir Atatürk Lisesi'nde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde tamamladı. 1994 yılında yüksek lisans ve yabancı dil eğitimini yapmak üzere Avustralya'ya gitti. 

Fatih Portakal, eğitimi sonrasında Avustralya'da ünlü bir restoranı bir müddetliğine işletti. 1997 yılında Türkiye'ye döndü. Armağan Toper ile evlendi. 1997-2005 yıllarında Star TV'de muhabir olarak çalıştı. 2005 yılında gazeteci Mehmet Ali Birand'ın teklifi üzerine Kanal D'ye geçti. 2010 yılının Mayıs ayında FOX'un habercilerinden İrfan Değirmenci'nin teklifi üzerine FOX'a geçti. 

Fatih Portakal, 2010-2013 yılları arasında FOX'ta Çalar Saat programı sunuculuğu yaptı. 2013'ün Eylül ayında FOX'taki kadın habercilerinden Nazlı Tolga'nın evlenerek yurtdışına yerleşmesi gereğince Fox Ana Haber programı sunuculuğu işini bırakması üzerine programı sunmaya başladı. Ayrıca Fatih Portakal ile Türkiye'nin Trendleri adlı programı da sunmaktadır. 


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul'daki sel baskını sonrasındaki ilk açıklaması Ekrem İmamoğlu'nun 2013'te biber gazı yediği görüntüler ortaya çıktı Bir vatandaşın maske takmayanlara gösterdiği tepki sosyal medyada gündem oldu. Corona Virüsünü bile CHP'ye bağlayan Akepe'li vatandaş

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bir muhabirin Erdoğan'a sorduğu sorular herkesin takdirini topladı