Anasayfa
16 Aralık 2018 ( 6857 izlenme )
Reklamlar

Fatih Portakal’dan tayyip erdoğan'a ‘Ahlaksız’ yanıtı

Akepe Genel Başkanı erdoğan dünkü Denizli mitinginde Fox TV Ana Haber sunucu Fatih Portakal’ı ima ederek ağır sözlerle yüklenmişti.

Tarafsız objektif gazeteci Fatih Portakal mitingde bulunan yüzlerce kişiye yuhalatırken, “Bir tanesi TV ekranlarından kendini bilmez, haddini bilmez, edep yoksunu bir tanesi çıkmış sokağa davet ediyor. Ahlaksıza bak, ahlaksıza bak. Bu ne terbiyesizliktir? ” ifadesini kullanmıştı

Erdoğan’ın bu sözlerine Portakal bugün Twitter hesabından yanıt verdi. Portakal, A Haber sunucusu Erkan Tan’ın Gezi Parkı eylemcileri için kullandığı “Başları kesilmelidir” ifadesini hatırlatarak, şunları yazdı: “Başları kesilmelidir,” diyene de bir iki laf edilseydi keşke. Her şey bir tarafa,“edepsiz ve ahlaksız” demeseydi iyiydi.

Fransa’daki ‘Sarı Yelekliler’ eylemlerini ve Erdoğan’ın eylemleri değerlendirmesini yorumlayan Portakal, Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz?” diye sormuştu. Fatih Portakal, bu yorumunun ardından Hükümet Sözcüsü Ömer Çelik tarafından eleştirilmiş, sosyal medyadan da yüzlerce tehdit almıştı

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu'nun canlı yayında yaptığı espri salonu kahkahaya boğdu İşte zam yağmuru beklenen sektörler 10 Kasım'da Atatürk'e saygısızlık yapan kişi darp edildi Atatürk’ün adı anılmayınca albay, salonu terk etti!